CZ ENG PL
ładowanie mapy...
Základní údaje

Siedziba firmy i centrum serwisowe Praga:

Alcom Alval s.r.o.
Komerční 531
Nupaky - Praga wschód
251 01

Godziny otwarcia: 
Po — Pá, od 7.00 do 15.30

IČO: 25352822
DIČ: CZ 25352822

Centrum serwisowe Bruntál:


Alcom Alval s.r.o.
Krnovská 47
Bruntál
792 01

Godziny otwarcia:
Po — Pá, od 6.30 do 15.00
telefon +420 778 475 901
Kontaktní osoby
osoby
kontaktowe

Kadra
zarządzająca

Martin Řehák
dyrektor
+420 220 410 440
martin@hlinik.cz
Jana Řeháková
dyrektor
+420 608 925 183
+420 220 410 440
jana@hlinik.cz

Cięcie do kształtu strumieniem wody

Pavel Fürst
kierownik, przedstawiciel handlowy
+420 777 573 096
pavel@hlinik.cz
Pavel Štěpaník
przedstawiciel handlowy
+420 725 260 391
pavel2@hlinik.cz

Arkusze, płyty, pręty, arkusze

Josef Svoboda
kierownik działu sprzedaży Nupaky - Praga wschód
+420 778 475 900
+420 220 410 430
josef@hlinik.cz
Ing. Jiří Kadláček
przedstawiciel handlowy
+420 725 561 185
jiri@hlinik.cz
Ing. Hana Víchová
przedstawiciel handlowy
+420 725 260 390
hana@hlinik.cz
Pavel Kodytek
przedstawiciel handlowy
Nupaky - Praha wschód
+420 725 260 398
pavel3@hlinik.cz
Ing. Radek Čuboň
przedstawiciel handlowy
+420 602 712 844
radek@hlinik.cz
Vít Lakatoš
przedstawiciel handlowy
Nupaky - Praga wschód
+420 777 358 390
+420 220 410 430
vit@hlinik.cz
Kamila Rolandová
asystent handlowy
+420 778 475 901
kamila@hlinik.cz
Veronika Komoňová, DiS.
asystent handlowy
+420 777 358 387
veronika@hlinik.cz
Zdena Hrušková
+420 220 410 420
recepcja, asystent handlowy Nupaky - Praga wschód
nupaky@hlinik.cz

Magazynowanie

Ivan Vodák
kierownik ds. jakości
+420 777 573 095
ivan@hlinik.cz
Petr Matějka
kierownik produkcji, utrzymanie
+420 774 926 250
petr@hlinik.cz
Wyprawy Nupaky - Praga wschód
+420 220 410 421

Biuro rachunkowe

Daniela Gregerová
księgowy Nupaky - Praga wschód
+420 220 410 450
daniela@hlinik.cz
Napište nám
napiszcie do nas


© 2013 Alcom Alval s.r.o.
znajdziecie nas na youtube Google+