CZ ENG PL
ładowanie mapy...
Základní údaje

Biuro:

Alcom Alval s.r.o.
Krnovská 1397/47
Bruntál
792 01

Godziny otwarcia:
Po — Pá, od 6.30 do 15.00

Adres do fakturowania i płatności:

Alcom Alval s.r.o.
Křemenáčová 174/2
Praha - Pitkovice
104 00

IČO: 25352822
DIČ: CZ 25352822
telefon +420 554 773 052-4
fax +420 554 773 050
Kontaktní osoby
osoby
kontaktowe

Kadra
zarządzająca

Martin Řehák
dyrektor
+420 777 623 507
martin@hlinik.cz
Ing. Ladislav Řehák
+420 777 573 024
ladislav@hlinik.cz
Jana Řeháková
dyrektor
+420 608 925 183
jana@hlinik.cz

Cięcie do kształtu strumieniem wody

Pavel Fürst
kierownik, przedstawiciel handlowy
+420 554 773 056
+420 777 573 096
pavel@hlinik.cz
Pavel Štěpaník
przedstawiciel handlowy
+420 554 773 048
+420 725 260 391
pavel2@hlinik.cz
Josef Svoboda
przedstawiciel handlowy
+420 554 773 049 
+420 778 475 900
josef@hlinik.cz

Arkusze, płyty, pręty, arkusze

Ing. Jiří Kadláček
przedstawiciel handlowy
+420 554 773 043
+420 725 561 185
jiri@hlinik.cz
Ing. Hana Víchová
przedstawiciel handlowy
+420 554 773 059
+420 725 260 390
hana@hlinik.cz
Pavel Kodytek
przedstawiciel handlowy
+420 554 773 046
+420 725 260 398
pavel3@hlinik.cz
Ing. Radek Čuboň
przedstawiciel handlowy
+420 602 712 844
radek@hlinik.cz
Vít Lakatoš
przedstawiciel handlowy
+420 777 358 390
vit@hlinik.cz
Kamila Rolandová
asystent handlowy
+420 554 773 057
+420 778 475 901
kamila@hlinik.cz
Veronika Komoňová, DiS.
asystent handlowy
+420 777 358 387
veronika@hlinik.cz

Magazynowanie

Ivan Vodák
kierownik ds. jakości
+420 554 773 054
+420 777 573 095
ivan@hlinik.cz
Petr Matějka
kierownik produkcji, utrzymanie
+420 774 926 250
petr@hlinik.cz
Napište nám
napiszcie do nas


© 2013 Alcom Alval s.r.o.
znajdziecie nas na youtube Google+